новини ровесника

1
Відпустка без карантину: в які країни Європи можна поїхати влітку 2020 року

2
Штрафи для пішоходів хочуть збільшити в рази: за що і на скільки покарають

3
В Україні за перепост фейків про коронавірус можуть оштрафувати: всі подробиці

4
З 1 серпня по готівку йдемо не до банкомату, а в найближчий ресторан?

5
Скільки заплатять за газ жителі Тернопільщини у травні?

6
Дистанційне навчання і температурний скринінг: як діти будуть вчитися в наступному році

7
Зеленський провів переговори з главою МВФ: Україна отримає новий кредит

8
Три хибних думки про наші стосунки з Богом

9
Як безпечно відвідувати храми, поліклініки та спортивні об’єкти – затверджені нові правила

10
Як підвищити рівень щастя: вчені назвали найважливішу звичку

Напівкаяття: Олег Винник вибачився перед родинами загиблих українців, але не зміг визнати Крим українським, а Росію державою-агресором (Відео)

Повідомляє patrioty.org.ua 08.10.2019 11:17

Напівкаяття: Олег Винник вибачився перед родинами загиблих українців, але не зміг визнати Крим українським, а Росію державою-агресором (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Такою поведінкою співак аж ніяк не досяг поставлених цілей, скоріш підтвердив переконання, що ставить у ніщо територіальну цілісність України та потребу її відстоювати.

Український співак Олег Винник, який оскандалився участю у кліпі з кримнашистами, вибачився перед родичами тих, хто загинув у анексованому Криму.

Так у вівторок, 1 жовтня, співак дав відповідну пресконференцію, в ході якої вкотре уникнув головного питання, яке цікавить українців: "Чий півострів?".

"Я хочу вибачитися перед родинами цих воїнів, які загинули під час окупації Криму, або взагалі за Крим, або у Криму. Це я прочитав відразу після того, як дізнався, що я не володію інформацією. Це не означає, що я хочу когось образити. Не дай Боже, бо це дуже болючі для мене речі. Я тоді справді сказав те, що я знав. Але я прочитав, і це факт, за це я хочу вибачитися перед родинами і співчуваю, і разом з вами несу цей біль", – відповів Винник.

В ході пресконференції він також не зміг відповісти, чи вважає Росію країною агресором.

"Ви хочете почути, що я вважаю, а я все ж таки хочу, щоб почули люди, які мають право в нашій країні вирішувати долю нашої країни. Президент, наша влада", – відповів Винник.

Він також пояснив, що не даватиме концерти у Криму, тому що тримає своє слово. Також Винник зізнався, що його часто запрошують до країни-агресора, але він відмовляється туди їхати.


Опубліковано : 08.10.2019 11:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман