Навчання на карантині та уроки на свіжому повітрі: як в Україні працюватимуть школи

Повідомляє ТерМедіа 22.07.2020 21:32

Навчання на карантині та уроки на свіжому повітрі: як в Україні працюватимуть школи

Фото з мережі Інтернет

У МОЗ пояснили, як працюватимуть українські школи з 1 вересня.

В Україні відкриють школи з 1 вересня, і навчальний процес планують почати в звичайному режимі. Проте в регіонах зі складною епідеміологічною ситуацією – які входять в “червону зону” – навчальні заклади залишаться закритими.

Про це заступник глави МОЗ і головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Він запевнив, що тотального закриття шкіл на карантин в Україні не буде.

Якщо ж в районі або місті зафіксують збільшення показників захворюваності коронавірусом, що окремі навчальні заклади на місцевому рівні закриватимуть на певний період часу – до поліпшення ситуації.

“Червона зона” в цих районах – це не буде щось надзвичайне. Ми вже знаємо, що таке епідеміологічний поріг – умовний епідпоріг не такий, який завжди був для грипу та інших сезонних захворювань”, – заявив Ляшко.

Заступник голови МОЗ зазначив, що в Україні в областях щороку закриваються школи через підвищення захворюваності на грип та грипоподібні захворювання, тому вже вироблена чітка методологія.

Також Ляшко розповів, на яку систему карантину через COVID-19 переходить Україна, і що означає введення різних “зон”.

“Червона – це жорсткий карантин, який у нас діяв в кінці березня – початку квітня. Зелена, жовта і помаранчева “зони” – легкі зони, де певну діяльність обмежують, але не закривають повністю. Тобто там, дотримуючись протиепідемічних вимог, будуть працювати сфери економіки”, – пояснив він.

При високому рівні захворюваності коронавірусом школярі повернуться на дистанційне навчання, а при середньому рівні – навчання буде змішаного типу.

Також у МОЗ представили основні рекомендації для проведення навчального процесу в період карантину: дотримання соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту (маски, санітайзери), скасування масових заходів та екскурсій, проведення зборів педагогічних колективів у дистанційній формі, запобігання скупчення великої кількості людей, розмежування потоків школярів у залежності від їх віку.

З 1 вересня окремі види занять у навчальних закладах будуть проводити на свіжому повітрі. Люди з групи ризику з хронічними, легеневі, розладами імунної системи, цукровим діабетом можуть тимчасово перейти на екстернат або дистанційне навчання.


Опубліковано : 22.07.2020 21:32

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман