Названі випадки, коли водій може не поступатися пішоходу

Повідомляє ТерМедіа 11.09.2020 16:17

Названі випадки, коли водій може не поступатися пішоходу

Фото з мережі Інтернет

Правила дорожнього руху однозначні, але є свої тонкощі.

В Україні з’явився прецедент щодо одвічного конфлікту пішохода і водія. Так, правила дорожнього руху кажуть, що пішоходи мають перевагу перед водіями, але тільки у разі, коли вони вже ступили на “зебру”.

Однак у тому випадку, коли пішоходи стоять перед переходом або просто йдуть в його напрямку, вони не мають ніякої переваги перед транспортом. У цьому випадку пішоходи повинні чекати, коли авто проїде, пише Прямій.

Так, близько трьох років тому у Чернігові водій отримав штраф 255 грн за те, що не пропустив пішохода. Але чоловік вирішив довести свою правоту і подав апеляцію – згодом справу направили на розгляд у Верховний суд

Тоді в поліції вважали, що водій порушив пункт 18.1 ПДР про проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів і першу частину 122-ї статті КУпАП, (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху).

Але через суд чоловікові вдалося відстояти свою правоту і домогтися скасування штрафу за непропуск пішохода. Це рішення є прецедентом того, що пішохід не завжди правий.


Опубліковано : 11.09.2020 16:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман