Не обійдеться без аномалій: Синоптики дали прогноз погоди в Україні на грудень

Повідомляє patrioty.org.ua 20.11.2019 18:17

Не обійдеться без аномалій: Синоптики дали прогноз погоди в Україні на грудень

Фото з мережі Інтернет

В осінні місяці в нашій частині континенту встановилася рекордно тепла температура повітря, з частими туманами. У той же час снігопади накрили Італію і Францію, а Венеція страждає від історичної повені. Синоптики дали детальний прогноз погоди на грудень і розповіли чого чекати українцям в першому місяці зими.

Попередні прогнози синоптиків вказують, що перший місяць зими буде теплішим, ніж в середньому за багато років.

У Східній Європі відхилення від середньої температури в грудні очікується в межах 3 градусів за Цельсієм. Погода буде вологою і сирою, прогнозуються опади мокрого снігу з дощем. Сильні морози не очікуються, це означає, що нас чекає теплий грудень. Фахівці не виключають, що місяць встановить температурні рекорди. Похолодання і снігопади з'являться в другій половині грудня.

У той же час британські метеорологи дають лякаючий прогноз для України на грудень. Вони попереджають, що на початку зими відбудеться різке похолодання, температура впаде до -20ºС. А значне потепління настане лише в лютому 2020 року.

Фахівці стверджують, що в грудні нашу частину континенту відвідають холодні повітряні маси з Сибіру. Цей фактор і зіграє ключову роль в різкому похолоданні.


Опубліковано : 20.11.2019 18:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман