Підліток заснував банк, де вчить бідних дітей заробляти й економити

Повідомляє studway.com.ua 10.06.2019 15:17

Підліток заснував банк, де вчить бідних дітей заробляти й економити

Фото з мережі Інтернет

14-річний перуанець Хосе Адольфо Кісокала створив банк для дітей, в якому допомагає їм заощаджувати й заробляти на переробці сміття.

Банк для школярів назвали Bartselana. Він має приблизно дві тисячі відвідувачів 10-18 років. Банк пропонує кредити, мікрострахування та інші фінансові послуги.

Діти можуть знімати кошти у банкоматах декількох банків з особистих банківських карт, які ніхто інший не може використовувати й контролювати баланс в інтернеті. Водночас банк встановив цілі заощаджень, які потрібно досягти, щоб мати змогу зняти кошти.

Сім років тому хлопець переконав декілька вчителів та учнів у тому, що його ідея має спрацювати. Згодом він отримав премію від місцевої влади й підтримку місцевого кооперативу, що допоміг зареєструвати банк офіційно. Також Хосе здобув декілька національних і міжнародних нагород.

«Я побачив дітей, що живуть у злиднях, працюють на вулицях, біля світлофорах, продають солодощі та жебракують. Це змусило мене подумати, чому ці діти не можуть піти до школи», – пояснює виникнення ідеї юний підприємець.

Банк дозволяє дітям заробляти гроші, збираючи пластикові й паперові відходи для переробки. Вони здають їх у спеціальні пункти, де кошти відразу переводять на їх рахунки.

14-річний підліток уклав угоди з місцевими компаніями з переробки. Банк переробляє близько чотирьох тонн сміття щомісяця, а пункти здачі розташовані у семи школах в Арекіпі.

Водночас Хосе Адольфо навчається онлайн, оскільки більше не має часу відвідувати школу


Опубліковано : 10.06.2019 15:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман