Проблеми з Кримським мостом призведуть до трагедії: експерт шокував заявою

Повідомляє rbc.ua 21.10.2019 11:17

Проблеми з Кримським мостом призведуть до трагедії: експерт шокував заявою

Фото з мережі Інтернет

Запланований на грудень пуск першого повноцінного поїзда по Керченського мосту переноситься.

У Криму запланований на грудень пуск першого повноцінного поїзда по Керченському мосту переноситься як мінімум на півроку, оскільки міст все ще ненадійний. За офіційною версією біля мосту був знайдений історичний артефакт і необхідні розкопки, проте фахівці дану версію заперечують. Так, кандидат геолого-мінералогічних наук розповів, як справи йдуть насправді.

В Керченській протоці більше 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і будувати на цих глинах нічого не можна. А вони почали будувати, тобто порушили закон. За подібні ситуації їх можна, за словами експерта, засудити.

Проблеми з Кримським мостом призведуть до трагедії: експерт шокував заявою

Є ймовірність, що грюкне грязьовий вулкан. У такому разі глина підніметься вище і піде з-під опори, і тоді вона зруйнується. На нього викинули купу грошей, а експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва самого мосту.

Також будова несе загрозу для судноплавства, при цьому не тільки українського, а й російського.

 

"Потік води з Азовського моря виносить пісок і мул, який не може повністю пройти повз опор мосту. Створюється ефект "гребінки". Потік прагне обійти міст і іл заноситься в акваторію Керченської бухти, яка починає активно міліти", - розповів експерт.


Опубліковано : 21.10.2019 11:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман