Рябошапка розповів, які звинувачення висуватиме затриманому Гладковському

Повідомляє ТерМедіа 18.10.2019 19:17

Рябошапка розповів, які звинувачення висуватиме затриманому Гладковському

Фото з мережі Інтернет

Генеральний прокурор заявив, що слідство зібрало достатньо доказів, щоб 18 жовтня повідомити колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському про підозру у вчиненні декількох злочинів. Про це Руслан Рябошапка заявив в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі Коломойського.

Слідство вважає, що докази зібрані повно і вони є обгрунтованими для того, щоб повідомити завтра про підозру у вчиненні цих двох злочинів. Тобто доказів на даний момент є достатньо, щоб це зробити.

В основі підозри для Гладковського: перше – це порушення антикорупційного законодавства, це неправдиве декларування та порушення законодавства під час здійснення тендерних закупівель і власне використання службового становища для того, щоб не правомірно впливати на результати цих тендерних закупівель.

Внаслідок чого власне було отримано неправомірну вигоду”.

Генпрокурор повідомив, що інформація, яка була розкрита журналістами щодо розкрадань в оборонному секторі використовувалась під час досудового розслідування.

17 жовтня НАБУ затримало колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського за підозрою в зловживанні службовим становищем (ч.2 ст. 364 КК України). За даними одного з джерел УП, Гладковський намагався вилетіти з України з родиною.


Опубліковано : 18.10.2019 19:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман