Старші школярі навчатимуться дистанційно, молодші ходитимуть до школи

Повідомляє Територія конструктиву 09.04.2021 10:13

Старші школярі навчатимуться дистанційно, молодші ходитимуть до школи

Фото з мережі Інтернет

З 12 квітня у Тернополі учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно, 1-4 класи ходитимуть до школи. Про це повідомила Тернопільська міська рада.

Начальниця міського управління освіти Ольга Похиляк про новий режим навчання повідомила 7 квітня на своїй сторінці:

“З 12 квітня учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти навчатимуться у звичній формі (офлайн), а учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, а також учні позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти – дистанційно;

 
Дозволено проведення практичних заняття у майстернях, лабораторіях закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Галицького коледжу ім. В. Чорновола та Тернопільського фахового коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя лише групами до 15 учнів”.
 
У коментарях до допису чиновниці батьки висловлюють обурення з приводу вибірковості, вимагаючи пояснення, чому молодші школярі мають навчатися офлайн.

 

 

 Ситуацію із вибірковим закриттям шкіл прокоментував в ефірі Українського радіо Тернопіль вчений-інфекціоніст, доктор медичних наук, професор ТНМУ ім. Івана Горбачевського Василь Копча:

– Діти – двигун будь-якої епідемії, у тому числі коронавірусу. І мені видається немудрим незакриття молодших шкіл, бо діти ходять до школи і приносять вірус додому, а з дому до школи. І навіть якби ми запровадили карантинні заходи дуже жорсткі, маючи от такий місток у вигляді дітей, вони будуть зведені нанівець.


Опубліковано : 09.04.2021 10:13

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман