новини ровесника

1
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

2
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

3
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

4
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

5
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

6
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

7
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

8
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

9
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

10
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

Тернополянка Олена Підгрушна принесла Україна бронзову медаль чемпіонату світу

Повідомляє ТерМедіа 25.02.2020 12:17

Тернополянка Олена Підгрушна принесла Україна бронзову медаль чемпіонату світу

Фото з мережі Інтернет

В італійському Антхольц-Антерсельві підходить до завершення чемпіонат світу з біатлону.

Кілька хвилин тому закінчилася жіноча естафетна гонка. Саме у цій дисципліні українські вболівальники сподівалися на успішний виступ нашої команди.

Розпочинала гонку у збірній України вихованка тернопільського біатлону Анастасія Меркушина.

Як не прикро це визнавати, але наші дівчата значно поступаються у швидкості своїм суперницям. Тому виступити успішно можна було лише при ідеальній стрільбі. Але вже на першому вогневому рубежі наша землячка допустилася одного промаху і вийшла на дистанцію на дванадцятому місці, поступаючись суперницям майже тринадцять секунд. А ось на стрільбі стоячи фатальним став останній постріл. Попри один промах Анастасія вийшла на дистанцію сьомою, з відставанням у тридять секунд.

На другому етапі нашу команду представляла Юлія Джима. І ось у неї стрільба не заладилася одразу – довелося використати два додаткових патрони. На трасу Юля пішла восьмою. А відрив від суперниць зріс до п’ятдесяти секунд. На стрільбі ж стоячи наша спортсменка закрила усі мішені. І, за рахунок того, що усі суперниці допускали промахи, Джима вийшла на завершальне коло на четвертій позиції.

Не обійшлася без промаху на першій стрільбі і третя учасниця нашої команди Віта Семеренко. На трасу вона вийшла шостою.

А на стрільбі стоячи розпочався справжній трилер. Більшість суперниць заробили штрафні кола. Віті ж таки вдалося нехай і з допомогою двох додаткових патронів закрити усі мішені.

Олені Підгрушній Віта передала естафету на восьмому місці з відривом від лідера у п’ятдесят чотири секунди. А ось до третього було усього дванадцять секунд. І уже на першому колі наша спортсменка відіграла дві позиції і тринадцять секунд відставання від лідера.

Тернополянка першою з наших дівчат на стрільбі лежачи не допустила жодного промаху і підняла нашу команду на четверте місце. Усього сімнадцять секунд відставання від лідера.

Перший же промах на стрільбі стоячи в Олени пішов у «молоко». Але суперниці стріляли ще гірше і на дистанцію Підгрушна вийшла другою. Попереду лише норвежка Ройселанд і, як би нам цього не хотілося, зрозуміло, що наздогнати її наша біатлоністка не зможе. Питання стояло лише у тому чи вистоїть Олена у боротьбі з німкенею Херман. На жаль, суперниця виявилася сильнішою і Олена фінішувала третьою.

Зрозуміло, що до цього успіху доклалися усі учасниці нашої команди. І все ж саме наша Олена Підгрушна зробила маленький спортивний подвиг. З чим ми вітаємо і її, і Анастасію Меркушину, Юлю Джиму і Віту Семеренко.


Опубліковано : 25.02.2020 12:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман