У Тернополі молоді обіцяють приємні бонуси за пройдене опитування

Повідомляє Тернополяни 04.12.2021 18:47

У Тернополі молоді обіцяють приємні бонуси за пройдене опитування

Фото з мережі Інтернет

Молодь Тернопільської громади запрошують пройти опитування для визначення «Індексу благополуччя молоді». Проголосувати можуть жителі віком 14-35 років. Для реалізації якісної молодіжної політики Тернопільська міська територіальна громада вдруге проводить опитування молоді в рамках ініціативи міської ради спільно з Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) «Індекс Благополуччя Молоді», зазначили у міськраді.

Запрошуємо долучитися до творення молодіжної політики громади та взяти участь в опитуванні тернополян віком від 14 до 35 років. Думку кожного буде враховано під час розрахунку індексу.

Опитування можна пройти до 1 січня 2022 року ТУТ.

Додамо, індекс благополуччя молоді (IБМ) є інструментом для комплексного визначення аспектів, які сприяють та уповільнюють розвиток та самореалізацію молодих людей.

ІБМ заснований на фактичних даних, що охоплюють різні аспекти життя. Оцінка Індексу може варіюватися на шкалі від 0 до 1, де 1 вважається найвищим показником. Методологія розрахунку Індексу є інтегральною для міського рівня, створена на засадах Глобальних індексів розвитку та благополуччя молоді. Методика розрахунку муніципального Індексу, відмінно від Глобального, дозволяє гнучко розширювати коло характеристик благополуччя молоді і конкретизувати його виміри.

Нагадаємо, показник ІБМ у Тернополі за 2020 рік склав 0,74 - найкращий результат в Україні!

Для визначення муніципального ІБМ для України автори методології виходили з аналізу світового досвіду визначення найважливіших аспектів життя та благополуччя молоді, напрямів розвитку молоді, методик благополуччя молоді, а також власної оцінки наявних даних за різними аспектами на муніципальному рівні. У результаті цієї роботи, автори визначили 49 первинних індикаторів, які згруповані по 7 важливих блоках: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

ІБМ розраховується за однаковою методологію для всіх міст, що дозволяє порівняти показники індексу між містами.

За участь в опитуванні жителі отримають промокоди від партнерів, які можна обміняти на приємні бонуси.


Опубліковано : 04.12.2021 18:47

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман