У Тернополі повії брали з клієнтів по 1200 гривень за годину надання сексуальних послуг (Відео)

Повідомляє ternopoliany.te.ua 01.12.2019 19:17

У Тернополі повії брали з клієнтів по 1200 гривень за годину надання сексуальних послуг (Відео)

Фото з мережі Інтернет

У Тернополі правоохоронці «прикрили» бордель. Троє молодих дівчат, яких «взяла на роботу» сутенерка, надавали сексуальні послуги клієнтам, винаймаючи квартири у різних частинах міста. За годину втіх просили 1200 гривень.

«Пропоную хороший заробіток у Тернополі для молодих дівчат. В місяць близько двадцяти тисяч гривень» - оголошення з таким текстом з'явилося в мережі інтернет. Була там і контактна інформація. Погодилися співпрацювати із сутенершою троє іногородніх жінок віком від 25 до 30 років. Після "набору персоналу" сутенер подала ще одне оголошення, але уже про надання сексуальних послуг», — розповідають тернопільські правоохоронці.

За словами начальника відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області Олександра Буняка, зміст оголошення зацікавив поліцейських, які вийшли на організаторку борделю та повій. Відтак, впродовж восьми місяців працівники поліції документували факти сутенерства та проституції.

— За годину сексуальних послуг клієнти платили 1200 гривень. Частина грошей йшла дівчатам, інша – 29-рчній жительці Запоріжжя, яка, власне, і почала цей «бізнес». Вона також виконувала ще й роль адміністратора: приймала замовлення, обговорювала ціни та домовлялася про час й місце, — каже Олександр Буняк.

Під час однієї із зустрічей незаконні заробітки припинили оперативники. Детальніше – у сюжеті:


Опубліковано : 01.12.2019 19:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман