Університет пропонує першокурсникам стипендію за те, щоб вони не відвідували пари

Повідомляє studway.com.ua 02.06.2019 16:17

Університет пропонує першокурсникам стипендію за те, щоб вони не відвідували пари

Фото з мережі Інтернет

Політехнічний університет Вірджинії в США хоче платити першокурсникам за те, щоб вони не ходили на пари протягом першого року.

Університет виділить понад три мільйона доларів задля стримування 7500 студентів-першокурсників. Керівництво закладу освіти зазначило, що після вступних іспитів, до університету потрапило більше студентів, ніж виш і місто зможуть прийняти.

Таким чином університет Вірджинії запропонував три програми, у рамках яких платитиме студентам за відсутність на заняттях протягом навчального року.

Перша пропозиція. Gap Year зі стипендією. Студенти можуть протягом року займатися своїми справами, а за це університет заплатить тисячу доларів. Також у закладі гарантують, що абітурієнт отримає місце у виші восени 2020.

Друга пропозиція. Gap Year з грантом. За абітурієнтом зберігається місце на наступний навчальний рік. Також першокурсники можуть виграти грант у розмірі 5000 доларів на стажування, навчання за кордоном і реалізацію власних проектів.

Третя пропозиція. Безкоштовні літні курси. Студентам пропонують безкоштовні курси до літа 2020 року, а також семестр на відпочинок. Учасники цієї програми зможуть отримати грант до двох тисяч доларів.


Опубліковано : 02.06.2019 16:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман