Усім тернополянам потрібно укласти новий договір на постачання тепла і гарячої води

Повідомляє ТерМдеіа 01.12.2019 12:55

Усім тернополянам потрібно укласти новий договір на постачання тепла і гарячої води

Фото з мережі Інтернет

Абоненти “Тернопільміськтеплокомуненерго” мають до 1 травня 2020 року обрати один із чотирьох типових договорів на тепло.

1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 9 листопада 2017 року “Про житлово-комунальні послуги”. Відповідно до нього здійснюватиметься перехід на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

“Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, або не дійдуть згоди з виконавцем про розмір плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем, між КП ТМТКЕ та кожним співвласником після 1 травня 2020 буде укладено індивідуальний договір з уточненням, що співвласники оpганізовують самостійно технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем теплопостачання”, – повідомляє “Тернопіль житлово-комунальний”.

Абоненти “Тернопільміськтеплокомуненерго” можуть укласти з підприємствами-надавачами послуг один із 4 типових договорів:

1. Індивідуальний договір квартири, тобто кожен споживач укладає прямі договори з постачальниками послуг.

2. Індивідуальний договір будинку, при якому мешканці будинку вибирають уповноважену особу для взаємодії з постачальниками послуг.

3. Колективний договір, при якому мешканці будинку вибирають управителя або керуючу компанію, і вже вони за дорученням співвласників укладають договори з виконавцями комунальних послуг.

4. ОСББ укладає угоду від імені всіх мешканців будинку.

В разі, якщо до 1 травня 2020 року співвласники багатоповерхівок не визначаться із типовими договорами, з ними автоматично укладуть індивідуальні (без обслуговування внутрішньобудинкових мереж).


Опубліковано : 01.12.2019 12:55

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман