Виплати на дітей 2020: українцям повідомили радісну новину

Повідомляє ТерМедіа 14.01.2020 13:32

Виплати на дітей 2020: українцям повідомили радісну новину

Фото з мережі Інтернет

Одержувачі соціальних виплат в Україні отримають переваги в 2020 році.

В Україні з 1 січня 2020 року зміниться механізм фінансування соціальних виплат від держави. Чого чекати одержувачам одноразових виплат при народженні дитини, одержувачам пільг, субсидій та іншим пільговикам в цьому році – читайте в матеріалі.

Так, у Міністерстві соціальної політики порадували новиною, що в 2020 році українцям не доведеться чекати довго, іноді місяцями, щоб отримати законні виплати з держбюджету. Наприклад, очікування одноразової виплати при народженні дитини становить від одного місяця, а коляски, ліжечка, підгузки потрібно купувати вже зараз.

Пов’язано це з тим, що Мінсоцполітики отримало від Міністерства фінансів контроль за частиною виплат населенню і перетворило їх з субвенцій на бюджетні програми.

Мова йде про такі категорії пільговиків:

  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,
  • малозабезпечені сім’ї,
  • виплати при народженні дитини,
  • одинокі матері,
  • пільги і субсидії ЖКГ.

Інновації дозволять значно скоротити шлях коштів з бюджету до одержувачів пільг, вчасно реагувати на потреби населення, спростити процедури адміністрування цих витрат (наприклад, при перерозподілі видатків між регіонами, в зв’язку з переміщенням сімей, осіб і т. д.).

“Завдяки прийнятим рішенням, з 2020 року Мінсоцполітики зможе перерозподіляти відповідні видатки за 1-3 дні”, – заявили в міністерстві.


Опубліковано : 14.01.2020 13:32

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман