Випускників закликали відмовитися від повітряних кульок під час урочистостей

Повідомляє ternopoliany.te.ua 30.05.2019 13:17

Випускників закликали відмовитися від повітряних кульок під час урочистостей

Фото з мережі Інтернет

Глава Міністрества освіти і науки Лілія Гриневич закликала українських випускників відмовитись від повітряних кульок на останньому дзвонику і випускному.

Таким чином можна долучитися до флешмобу #ековипускний. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. “Я сама про це раніше не думала, але UAnimals привернули мою увагу: щороку наприкінці навчального року ми випускаємо в небо повітряні кульки, які забруднюють наші водойми, шкодять тваринам та планеті загалом. Я ділюся сама і закликаю всіх вас приєднатися до флешмобу #ековипускний. Його суть – відмовитися від використання повітряних кульок під час свят у школах, а також зробити пост і розповісти про 5 причин, чому іншим випускникам, директорам, вчителям та закладам варто це зробити”, – пише Гриневич. 

Також Лілія Гриневич розповіла про шкоду від повітряних кульок. Зокрема про те, що термін розкладання кульок – від 4 років, а капронових стрічок – понад 100 років. Цього достатньо, щоб нашкодити тваринам, яких дуже приваблює яскраве забарвлення кульок. У результаті птахи часто заплутуються в стрічках і не можуть більше літати, а наземні тварини ковтають залишки куль. Багато тварин не здатні відрізнити їжу від сміття, тому вони можуть випадково проковтнути предмети, які завдадуть їм шкоди. Коли тварина проковтує повітряну кульку, вона може блокувати її кишковий тракт та призвести до смерті.

«Давайте бути відповідальними та створювати нові, ще яскравіші традиції разом. Ваш випускний клас може посадити дерево з іменною табличкою або встановити лавку в парку поруч зі школою. Гарні справи житимуть і залишатимуться у пам’яті довше!», - підсумувала Гриневич.


Опубліковано : 30.05.2019 13:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман