новини ровесника

1
Пасажири влаштували бунт в Тернополі і вимагали зробити зупинку: деталі скандалу

2
У Тернополі оскаржуватимуть усі протоколи, складені на підприємців

3
Зеленський призначив нового заступника голови Офісу президента

4
У кожного другого зайва вага: став відомий портрет середньостатистичного українця

5
П'яна дівчина побила ногами патрульну: деталі скандалу

6
Вчені назвали ще одну смертельно небезпечну дію нікотину

7
Водій маршрутки цинічно обійшовся з людиною з інвалідністю: не хочу обслуговувати калік

8
Немає ніякої політики: у МОЗ пояснили правила адаптивного карантину в Україні

9
У Туреччині жорстоко побили українську модель: дівчину звинувачують у зухвалій брехні

10
Сильна спека і грози: українців попередили про небезпечну погоду

Як і про що молитися, якщо не вистачає слів?

Повідомляє ТерМедіа 01.07.2020 18:17

Як і про що молитися, якщо не вистачає слів?

Фото з мережі Інтернет

Щира молитва заторкує найбільш вразливі глибини нашого «я». Ось чому іноді нам важко буває молитися. Ісус розумів це, тому і сказав: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас.» (Матея 11:28).

Бог не закликав до себе всіх сильних і безтурботних, Він сказав протилежне. Ісус чекає нас, втомлених, збентежених, стурбованих і розбитих. І ось п’ять варіантів, як молитися, коли важко вимовити навіть слово, пише ДивенСвіт.

Шепочучи Його ім’я

Ви отримували записку з освідченням у коханні, наприклад, валентинки в школі? У ній могло бути всього кілька слів, проте ваше серце билося частіше, коли ви бачили своє ім’я на папері. Тому коли ви відчуваєте, що сили закінчуються, прошепочіть Його ім’я і ви почуєте, як Він вимовляє ваше у відповідь.

«Розбитих серцем він і зціляє і перев’язує їх рани. Він число зір лічить і кожну пойменно називає. Великий наш Господь, велика його сила, і розумові його немає міри.»(Пс.146: 3-5).

Пам’ятайте, що Ісус молиться за вас

Ваше мовчання Бог почує. Ніщо не може розлучити вас з Його любов’ю. Він ніколи не втомиться від вас. Іноді найбільша молитва, яку ми можемо досвідчити, – це повне розуміння і співчуття Бога. Його присутність.

«хто ж той, що засудить? Христос Ісус, який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, – він заступається за нас.»(Рим. 8:34).

Подбайте про себе

Ми – покоління, для якого буває складно відкритися перед Богом. Однак часто ми виснажуємо себе, намагаючись зробити якомога більше для Господа.

Хронічне перевантаження – це НЕ духовна ознака справжнього християнства. Навпаки, ми відчуваємо виснаження, коли забуваємо, хто такий Бог

Подаруйте собі доброту і турботу, якими ви щедро ділитеся з іншими. За іронією долі, ми найбільше потребуємо Божої втіхи тоді, коли позбавляємо себе часу для виховання душі.

Ми відчуваємо себе егоїстами. Однак, Бог сказав, ми можемо ділитись з іншими тільки тим, що отримали самі (2 Кор. 1: 4).

Пишіть

Замість того, щоб ламати себе, запросіть Бога увійти в ваш світ. Газета New York Times опублікувала дослідження, яке показує, що ведення щоденника допомагає змінювати звички і підвищує якість життя. Навіть 15 хвилин можуть змінити життя.

Коли ми записуємо наші історії з Богом, ми даємо Йому простір для внесення Його правок.

«Бо слово – живе й діяльне, і гостріше від усякого двосічного меча: воно проходить аж до розділу душі й духа, суглобів та костяного мозку, і розрізняє чуття та думки серця.»(Євр. 4: 11-12).

«Слово» – це грецьке слово logos, яке також можна перекласти як живий голос. Бог не обмежується написаним словом. Бог використовує все живе, щоб промовляти в нашому житті.

Будьте щирі, прогуляйтесь

Християнський автор Макс Лукадо в інтерв’ю Breathcast сказав, що молитва повинна бути чесною розмовою з Богом, а не повторенням однієї і тієї ж дії.

«Я не молюсь довго … мої молитви досить короткі. Час, коли я дійсно відчуваю благословення через молитву, це коли мої молитви щирі…», – зазначив письменник.

Вийдіть на вулицю і дозвольте Богові діткнутися вас. Навіть десять хвилин здатні позбавити від тривоги і депресії.

Адаптація Тетяни Трачук


Опубліковано : 01.07.2020 18:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман