Зеленський зустрівся зі студентами, які дали старт Євромайдану

Повідомляє ustymenkooleh.patrioty.org.ua 06.12.2019 19:17

Зеленський зустрівся зі студентами, які дали старт Євромайдану

Фото з мережі Інтернет

Активісти подарували Зеленському частину поваленого пам'ятника Леніну та жовто-блакитну стрічку на зап'ястя.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з колишніми студентами, яких у 2013 році на Майдані силою розганяв «Беркут». Про це повідомляє прес-служба ОП.

Зеленський пояснив, що хотів побачитися з організаторами Євромайдану, оскільки йому «було цікаво, чим зараз займаються люди, з яких це все почалося. З яких почалася революція. Ми хотіли познайомитися особисто, хотіли проговорити, які є проблеми, бачення в цілому, де ви й чим займаєтеся».

У бесіді з президентом активісти обговорили початок руху Євромайдану та зміни в країні після протестів 2013-2014 років.

Також представники громадськості поділилися власним баченням розвитку України. Вони, зокрема, зауважили необхідність розробки законодавства, яке дозволило б ветеранам реалізувати себе в органах влади. Крім того, наголосили на питанні захисту активістів та розширення закону про викривачів корупції.

Головна ж тема розмови стосувалась розслідувань злочинів Євромайдану. «Для вас справи Майдану – це дуже особисте. І, повірте, для нас теж. Я дуже хочу, щоб ми закінчили ці справи. Щоб ми змогли розслідувати їх повністю, і всі ті, хто десь ходить, їздить, чи літає, а повинні сидіти – щоб вони сиділи», – сказав Зеленський.

Наприкінці зустрічі активісти подарували Зеленському частину поваленого у часи Революції Гідності пам’ятника Леніну та висловили підтримку напередодні «нормандського саміту», й закликали не погоджуватися на вибори в ОРДЛО «під дулами автоматів». Президенту пов’язали жовто-блакитну стрічку на зап’ястя – таку, яку носили учасники Євромайдану.


Опубліковано : 06.12.2019 19:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман