новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

5 причин навчатись у школі за кордоном

Повідомляє studway.com.ua 12.11.2018 20:17

5 причин навчатись у школі за кордоном

Фото з мережі Інтернет

Висока якість освіти, покращення мовного рівня та унікальний досвід – шукаємо причини, чому українських дітей відправляють до закордонних шкіл.

Дилема «Україна чи закордоння» здебільшого постає перед молоддю під час вступу до вишу. Однак, над таким вибором останніми роками активно задумуються не тільки майбутні студенти, а й школярі. Звісно, у таких випадках остаточне рішення приймають батьки учнів. То що саме спонукає українців обирати для своїх дітей школи за кордоном? Разом з IQ Consultancy ми підготували перелік головних аргументів.

Якість освіти

Загалом західні закордонні школи мають вищі показники освіти. У світових рейтингах лідирують освітні заклади Швейцарії, Великої Британії та США. Успіх таких закладів полягає в майже протилежному підході до побудови навчального процесу, якщо порівнювати з вітчизняним.

Зокрема, завдання європейських та американських шкіл – допомогти школярам визначити свій напрям у безмежному потоці інформації, що їх оточує. Крім того, програма таких закладів передбачає ознайомлення з багатьма сучасними та актуальними дисциплінами: психологія, бізнес, журналістика, програмування тощо. Основна мета такої системи – підготувати хлопців і дівчат до викликів та завдань реального життя.

school 2

Сприятливе середовище для вивчення мови

Аргументом «проти» для схвильованих батьків може бути думка про те, що мовний бар’єр стане перешкодою до адаптації в новому середовищі. Насправді все працює інакше: саме за умови постійного використанняіноземної мовцеві легше подолати труднощі у володінні нею.

Звичайно, що готуючись, наприклад, до мовного тесту в українській школі, можна заручитися допомогою репетиторів, офлайн- чи онлайн-курсів, посібників, інтернет-ресурсів тощо. Втім, найбільшого успіху можна досягти саме завдяки постійному усному використанню. Тим більше, це дозволяє постійно вдосконалювати власний рівень, регулярно поповнюючи словниковий запас.

Виховання самостійності

Найсприятливішим віком, щоб переїжджати навчатись за кордон, за словами керівниці відділу продажів IQ Consultancy Марини Ковальчук, є ранній підлітковий – 12-14 років. Саме в цей період дитина ефективно засвоює навички самостійного життя і вже не перейматиметься цим, обираючи університет: як далеко розташований виш від дому чи як упоратися з буденними клопотами.

Однак самостійність – це не тільки про вміння готувати і вдало розподіляти кошти на прожиття, а і про усвідомленість під час прийняття рішень. Зокрема, під час вибору шляху після закінчення школи: якою буде майбутня професія підлітка, у якій країні слід розглядати варіант навчання, які університети є оптимальними для продовження освіти.

school 3

Набуття унікального досвіду

Ідеться про вже згадану адаптацію в новому середовищі, знайомство з місцевими мешканцями, у яких інший спосіб життя й мислення. Це й набуття знань про цілком чужі й незнайомі культури. Незалежно від того, до приватної чи державної школи потрапить учень, йому доведеться пережити стрес. Проте, як стверджують фахівці, щоб справитися з ним, достатньо пари тижнів.

Підготуватися до навчання в закордонній школі можна самостійно або з допомогою приватних компаній. Представники таких фірм часто влаштовують відповідні виставки, на яких батьки й діти можуть дізнатися про особливості закордонної освіти в школах, вартість навчання, умови проживання, можливості долучитися до мовних курсів перед вступом і перспективи після випуску.

Перспективи після завершення

Закінчивши школу за кордоном, адаптувавшись до колись чужого й незрозумілого середовища і, врешті, оволодівши мовою на пристойному рівні, молодь бачить перед собою більше варіантів для продовження життєвого шляху.

Закордонний випускник має два варіанти: продовжити навчання або ж узяти gap year. При цьому, думка про вступ до серйозного європейського вишу зовсім не видається фантастичною. Особливості освіти, навчального процесу та щонайменше – прийому до університету також є більш комфортними та зрозумілими для випускника закордонної школи.

Зрештою, кінцевий вибір школи батьки повинні робити спільно з дітьми. У всякому разі рішення передбачає як чимало переваг, так і потребу бути готовими боротися з певними труднощами, які все ж ведуть до успішного й бажаного результату.


Опубліковано : 12.11.2018 20:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман