А на склі розписувати так класно! Не те, що стіни сусідніх будинків (фото)

Повідомляє Ровесник Вікторія Червінська 14.10.2017 13:15

А на склі розписувати так класно! Не  те, що стіни сусідніх будинків (фото)

Фото Ровесник Вікторія Червінська

У тернопільській філії Університету «Україна», студенти кафедри дизайну почали опановувати нову художню техніку – віражного розпису на склі.

Знайомство з цією технікою відкрило для студентів-дизайнерів широкий спектр нових можливостей. Адже використання сучасних фарб для декорування скла і кераміки дає змогу оздобити оригінальним зображенням будь-яку скляну поверхню. Таким чином магія гри світла і  кольорових тіней, що дарує нам вітраж, стає доступна кожному.

Створення декоративних панно, що імітують паяний вітраж;  сюжетних композицій на склі у техніці вільного розпису; посуду та світильників з оригінальним авторським малюнком або орнаментом; декорування дзеркал, чи будь-якого іншого дизайнерського елементу інтер’єру зі скла чи кераміки, –тепер під силу студентам Університету «Україна». Їм з легкістю піддались нові матеріали. Уже під час першого заняття, вони навчились віртуозно наносити декоративний контур та спеціальні фарби на округлу поверхню скляного посуду, вимальовуючи на ньому  неповторні орнаменти та сюжети.

 

null
 
 
null
 
 
null
 
 
null
 

Для студентів, – розпис скла став чудовим способом зреалізувати свій  творчий потенціал та проявити креативність. Приступаючи до другого заняття вони з більшою впевненістю та ентузіазмом взялись за більший об’єм роботи – створення картини на склі.

Вікторія Червінська


Опубліковано : 14.10.2017 13:15

Переглядів 505

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: