Ірландська влада з’ясовує, чи пролітали над ними інопланетяни

Повідомляє studway.com.ua 13.11.2018 20:17

Ірландська влада з’ясовує, чи пролітали над ними інопланетяни

Фото з мережі Інтернет

Ірландська авіаційна влада проводить розслідування про те, як пілоти помітили невідомий літальний об’єкт над територією республіки.

9 листопада о 06:47 за місцевим часом пілотеса Британських авіаліній вийшла на зв’язок з управлінням повітряного руху аеропорту Шеннон. Вона запитала, чи проводять на її ділянці військові навчання, тому що помітила, як «щось дуже швидко рухалося». Проте їй повідомили, що навчання не відбуваються.

Пілотеса заявила, що бачила яскраве світло. За її словами, спочатку об’єкт летів з лівого боку від літака, а потім швидко пішов на північ. Також вона зазначила, що об’єкт не рухався в напрямку зіткнення.

Інший пілот з авікомпанія Virgin повідомив те саме. Він розповів, що бачив декілька яскравих об’єктів, що рухалися в одному напрямку. Крім того, чоловік припустив, що це міг бути метеор або щось інше, що потрапило в атмосферу Землі.

Представник Ірландського авіаційного управління повідомив, що в органі склали звіт та розслідуватимуть ситуацію, як конфіденційний випадок. Також він додав, що це наврядчи були інопланетяни.


Опубліковано : 13.11.2018 20:17

Переглядів 81

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: