Ніна Шебешович за офісний дизайн без логіки та здорового глузду

Повідомляє Ровесник 14.06.2017 18:29

Ніна Шебешович за офісний дизайн без логіки та здорового глузду

Фото Ровесник

«Четвертий вимір» існує, і поринути в нього можуть усі охочі, а допоможе в цьому Ніна Шебешович. Ідея заперечення тривимірності світу пронизувала виступ однієї з найперспективніших студенток-дизайнерів на захисті дипломних робіт, що відбувся  у Тернопільській філії Університету «Україна».

Головним стилем проекту дипломантки Шебешович Ніни є постмодернізм зі своєю філософією, що пропагує відмову від традицій та стереотипів. Для постмодерністського стилю характерні чіткі орнаменти, контрастні кольори та форми, які плавно сплітаються між собою. Темою своєї роботи Ніна обрала розробку інтер’єрів для офісних приміщень, вважаючи, що це на даний час є актуальним та оригінальним ходом. «У приміщеннях такого роду можна експериментувати, створювати різні рекреаційні зони, цікаво деформувати та змінювати простір», – пояснює молода дизайнерка. Вдалий тематичний напрям проекту студентки «У пошуках четвертого виміру» – виміру асиметричних форм і яскравих акцентів, в якому відсутня логіка та здоровий глузд, – дозволив розкрити авторське бачення проблеми тривимірності світу.

На вибір такої нестандартної теми проекту студентку надихнув керівник її дипломної роботи Ігор Валерійович Закриничний, який, за словами Ніни, навчив її видів композиційних рішень, допоміг краще пізнати особливості постмодернізму та освоїти програму АutoCAD, в якій і виконувався проект.

 


Опубліковано : 14.06.2017 18:29

Переглядів 477

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: