Погода: сьогодні ще холодно, а завтра скидаємо пальта!

Повідомляє Ровесник 20.03.2017 18:32

Погода: сьогодні ще холодно, а завтра скидаємо пальта!

Фото з мережі Інтернет

Сьогодні в Тернополі знову холодна погода. Вдень падав дрібний дощ, але до вечора він закінчився. На 17 годину повітря прогрілося до +4.

Найвища температура повітря цього дня за останніх 130 років становила +22,4 у 1990 році,  найнижча – у 1962 році – 20,7. 

 У рік тому протягом усього дня небо було вкрите хмарами. Вранці падав сніг. День та вечір минули без опадів. На 17 годину зафіксовано не високу температуру, лише +5.

                                         

На завтра  Sinoptik прогнозує у Тернополі хмарну погоду. Опадів не передбачається. Температура повітря, можливо, підвищиться до +12, у середу – до +16, у четвер – до +17.  А ось на наступні вихідні настрій у дачників може зіпсуватись, нічого глобального не плануйте, бо погода може бути далеко не городня.

Народний прогноз погоди : 21 березня вшановується пам'ять преподобних Лазаря і Афанасія Мурманських. Це день весняного рівнодення. Ніч і день зрівнялись за тривалістю. У північній півкулі починається весна, а у південній – осінь. Ця дата вважається астрономічним днем народження весни. Періоди рівнодення відзначаються сильними вітрами та бурями. Якщо у цей день з теплих країв повертається жайворонок, то слід чекати теплої весни. Якщо хмари високо і пливуть небом швидко, значить, погода буде доброю.

 

Анна Дець


Опубліковано : 20.03.2017 18:32

Переглядів 790

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: