Що бібліотекарі всієї України посадили у Заліщиках

Повідомляє Юрій Війтик 13.07.2017 08:15

Що бібліотекарі всієї України посадили у Заліщиках

Фото Юрій Війтик

"Адвокація в стилі еко" - під такою назвою в Заліщиках розпочала свою роботу V Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів, організована Українською бібліотечною асоціацією, Тернопільським обласним відділенням УБА, Тернопільською обласною бібліотекою для молоді та Заліщицькою ЦБС.

Розпочалась робота школи з посадки молодої туї біля РБНТ, де розміщена районна бібліотека. В читальному залі учасників школи, які прибули з 9 областей України, вітали парох Церкви Покрови Пресвятої Богородиці о.Іван Сендзюк, народний депутат України О.С.Барна, голова Заліщицької РДА Б.І.Шипітка, міський голова А.В.Квач.

А вже згодом слухачі школи побували в бібліотеці ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого».

За впровадження інноваційних форм роботи, творчі здобутки у забезпеченні навчально-виховного процесу від управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації бібліотека ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого» нагороджена дипломом І ступеня.

На завершення зустрічі гості мали можливість скуштувати лікувальні чаї з ромашки, липи, м'яти та поласувати домашнім печивом.

Слухачі школи мали змогу знайомитись з Наддністрянським краєм, милуватись краєвидами Дністра.


Опубліковано : 13.07.2017 08:15

Переглядів 626

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: