новини ровесника

1
Погода на день виборів в Україні: детальний прогноз

2
Позитив так і пре: Усик потішив мережу запальним танцем (Відео)

3
Великодній кошик 2019: що категорично не можна освячувати в церкві

4
Не при дітях: Комаровський зробив важливе попередження для батьків

5
Закопала дитину у городі: подробиці трагедії

6
У 2019 році ЗНО складатимуть понад 300 тисяч людей

7
Епіфаній висловив сподівання, що невдовзі і Почаївська Лавра перейде до ПЦУ

8
Дебати Зеленського і Порошенко: все, що потрібно знати

9
Свято наближається: Як приготувати паску (смачний рецепт)

10
Чекала на дівчинку: в селі розповіли про самогубство вагітної школярки

Симптоми закоханості чоловіків

Повідомляє ya-student.com.ua 20.10.2018 12:17

Симптоми закоханості чоловіків

Фото з мережі Інтернет

Всім неосяжної любові! Дорогі пані (та панове, але вони, зазвичай, і так все знають), якщо ви читаєте мої чудернацькі роздуми, то, без сумніву, отримуєте в руки додатковий козир.

За весь час існування людства йшла безперервна боротьба між сильною та слабкою статтю (нині чомусь ставиться під сумнів сила сильної групи і відверто пропагується емансипація). Так трапляється, що іноді люди закохуються одне в одного. В рамках цієї статті ми не будемо говорити просто про симпатії чи про сексуальний потяг, це будуть відвертості саме про кохання. Причому це почуття може мати різний ступінь прояву. У різних людей глибина любові відрізняється. Ті вчинки, які для одного закоханого (-ої) є нормальними, для іншого – справжнє божевілля. Це потрібно одразу роз'яснити шановним дамам. Один хлопець без проблем дарує квіти коханій кожен день, інший – ледве-ледве видавлює з себе пристойний букетик у день весілля. При цьому обидва можуть просто шалено кохати вас, жінок.

Досить цікаво, що перемога однієї зі сторін (інь-янь) означає перемогу обох. Водночас нічийний результат виражається програшем для всього 
союзу. Ось така от логіка в коханні.

Основна мета всіх бойових дій – це взаємність. Чому з’явився на світ цей матеріал? Просто іноді вам дуже важливо знати не лише скільки грошей, влади, нерухомості та розуму у вашого шанувальника, але й чи кохає він вас. Це блюзнірство, але доволі невелика частина дам цікавиться цим. На мою думку, більшості жінок зараз «до лампочки», кохані вони чи байдужі. Ні, звісно, їм цікаво, але основним мотивом вибору коханого це не є. На жаль, тільки деякі мудрі жінки, які пройшли вогонь та воду, а також нечисленні щирі дівчата, розуміють істинні цінності.

Але ми відволіклися від теми. Так яким же чином розпізнати підстріленого амуром самця?

1. При вашій появі МИ змінюємо свою поведінку. В одних це виражається в появі невгамовної енергії, блискучості гумору. В інших, навпаки, у повному ступорі та відключенні всіх основних процесорів. В цілому, протягом дня, тижня, у НАС можна прослідкувати різкі зміни настрою.

2. Ми починаємо вас ігнорувати, точніше – намагаємося вас уникати. Коли ви розмовляєте з нами, ми бліднемо, червоніємо, або ж дивимося в бік, у кращому випадку вирячившись на ваші новенькі туфлі. Тут є два варіанти: або ж вас терпіти не можуть, або це, скоріше, мила закоханість.

3. Зворотний варіант ознаки №2 – ми, навпаки, безсоромно шукаємо зустрічі з вами. Причому будь-якими шляхами. Часто не розуміємо, наскільки дурні приводи використовуємо. Наприклад, консультуємося щодо звіту, в якому ми і так значно краще розбираємося. Або хочемо дізнатися домашнє завдання, коли вже майже «століття» ним не цікавилися... Або ж саме до вас приходимо ксерити документи, хоча самі маємо свій ксерокс. Ви спочатку думаєте: «Ага, попався!». А ми, як на зло, на вас навіть не дивимося! «Значить, я помилилася…», – лунає у ваших думках. Ні, ви не помилилися. Просто відверніться на хвилинку і ви відчуєте на собі наш теплий погляд.

3.5 Слід врахувати, що ці ознаки проявляються на початковій стадії «інфекції». В міру розвитку хвороби ми познайомимося з самоконтролем і в подальшому вже не будемо часто проявляти очевидні поведінкові відхилення.

4. Ми починаємо більше уваги приділяти своєму іміджу. Він може бути і так бездоганним, але немає межі досконалості. Тож ми намагаємося поліпшити свій зовнішній вигляд, показати себе більш фінансово забезпеченими, ніж є насправді. Тільки, заради бога, не намагайтеся випробовувати межі наших гаманців: якщо ми вас кохаємо, то дістанемо гроші, звідки завгодно. А так – ви лише завдасте непотрібних збитків нашим фінансам. Спробуйте дізнатися реальний стан справ і грайте в цих рамках.

5. Якщо ми починаємо уникати фінансових «операцій» з вами – це доволі прозорий натяк. Тому що (запам'ятайте) ПОЧУТТЯ І ГРОШІ НЕСУМІСНІ. Намагайтеся уникати прямих фінансових зобов'язань. Так що подарункам – ТАК, фінансам – НІ.

6. Ми запрошуємо вас на будь-який захід або вечерю з незрозумілою метою. При цьому не атакуємо вас, не намагаємося споїти, і нічого суттєвого не кажемо. Або, взагалі, не промовивши ні слова, просто мовчимо, як партизани. Подумайте, а чому? Можливо, вас запросили саме для того, щоб сказати щось важливе, але не змогли. Таке буває. А якщо, все-таки, ми зізнаємося?..

6.5 Саме по собі зізнання вже досить вагома ознака. Не обов'язково, що ми з пафосом скажемо знамените: «Я Кохаю Тебе». Ми можемо просто вимовити: «Ти мені подобаєшся!». Пам'ятайте, що чоловікові дуже важко вимовити слова освідчення (якщо, звісно, це не ловелас, але то окрема тема). По суті, зізнання є безумовним підпорядкуванням вам, жінкам. У всіх чоловіків є суто чоловіче самолюбство. І це наша сила і слабкість водночас. Саме чоловіче самолюбство не дозволяє нам легко зізнаватися в коханні.

7. До вас доходять чутки, що про вас наводять довідки, причому дуже обережно. Це стосується не тільки традиційних номера телефону, адреси, Симптоми закоханості чоловіківбіографії тощо. Звичайно, такі ознаки можуть говорити про розслідування служби внутрішньої безпеки вашої компанії. А можуть говорити і про підготовку до наступу на любовному фронті. Кажуть, що завжди корисно мати близьку подругу, з якою ви мало спілкуєтесь, створюючи видимість прохолодних відносин. Такий розвідник може розповісти багато цікавого.

7.5 Ця ознака теж з розряду ретельно замаскованих: якщо ви у важкий для себе час несподівано отримуєте підтримку з боку людей, від яких ви її ніколи не очікували. Припустимо, якийсь знайомий чоловік «А» вам допоміг. Причому допомога не обов'язково матеріальна, можливо, це якісь буденні питання. Не факт, що ця людина «А» щось до вас відчуває. Напевно, існує інша людина, «Б», яка використовує людину «А» для свого маскування. Ось цей чоловік «Б» і може бути тим самим, якого ви шукали все своє життя.

8. І, нарешті, найголовніше: ми завжди готові на самопожертву заради вас. Це не означає, що за вашою командою ми стрибнемо з даху дев’ятиповерхового будинку, однак у випадку суперечностей однозначно підемо на неочікувані компроміси та усілякі поступки. Що б ви не побажали, ми будемо раді це зробити, навіть якщо доведеться не спати і працювати цілодобово та безперервно. Але не думайте, що ми – сліпі роботи. При всьому цьому ми весь час вас аналізуємо і робимо певні висновки.

Ось, мабуть, я і перерахував основні ознаки закоханості, почерпнуті з досвіду безлічі людей та, безумовно, з власного досвіду. Все це не абсолют – не сподівайтеся, що у вашому конкретному випадку ви побачите всі ці ознаки. Але для надійного діагнозу достатньо чотирьох-п’яти з перерахованих вище симптомів. Крім таких зовнішніх ознак, є й більш очевидні, але їх видно лише найближчому оточенню закоханої людини. For example, порушення сну, втрата апетиту, зниження працездатності й так далі.


Опубліковано : 20.10.2018 12:17

Переглядів 114

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини