Студенти-іноземці тернопільського медуніверситету аж заспівали, що Все буде добре (відео)

Повідомляє Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. 21.07.2017 09:19

Студенти-іноземці тернопільського медуніверситету аж заспівали, що Все буде добре (відео)

Фото Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

В актовій залі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся літературно-музичний вечір «Людина починається з добра». Свято організували викладачі та слухачі підготовчого відділення факультету іноземних студентів.

На чолі з завідувачем відділення Ларисою Наліжитою, студенти-іноземці з різних країн світу щороку проводять подібні культурні заходи, демонструючи не лише  свої впевнені кроки у вивченні української мови, а й подаючи гарний приклад своєї згуртованості та швидкої адаптації у новій країні.

 

Програму було розпочато врочистим винесенням на сцену короваю, українського символу гостинності та доброти.

Слухачі підготовчого відділення, приїхавши з різних країн світу, завжди з цікавістю та трепетом ставляться не лише до вивчення мови, але й до розуміння та дослідження української культури, звичаїв, традицій. Тому упродовж свята панувала затишна та невимушена атмосфера, лунала класична та сучасна музика, студенти співали та декламували українською.

Зі сцени залу  лунала філософська поезія та пісні українською мовою. Студенти також зачитали прислів’я та приказки своїх країн про доброту, любов та справедливість.

 

 

На завершення слухачі підготовчого відділення разом виконали пісню «Все буде добре» (гурт «Океан Ельзи»), передали один одному свічку із побажаннями любові, добра та злагоди, скуштували та пригостили усіх присутніх смачним короваєм.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.


Опубліковано : 21.07.2017 09:19

Переглядів 342

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: