Тернопільські школярі зробили найкраще радіо

Повідомляє Ровесник 06.02.2018 16:46

Тернопільські школярі зробили найкраще радіо

Фото ТОКЦНТТШУМ

На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні відкриті змагання з радіоконструювання, приурочені Дню Героїв Небесної сотні.

У заході взяли участь 8 команд, а це16 учасників від закладів позашкільної освіти області: комунальний заклад Бережанської міської ради "Центр дитячої та юнацької творчості", Збаразька районна станція юних техніків, Гримайлівська станція юних техніків Гусятинського району, Бучацький районний центр дитячої та юнацької творчості “Сузір’я”, КЗТМР "Станція юних техніків" та ТОКЦНТТШУМ.

Змагання проводилися в III етапи:

а) теоретичний залік;

б) розробка друкованої плати;

в) монтаж радіоелектронного пристрою.

1

За підсумками роботи суддівської колегії командну першість здобули вихованці ТОКЦНТТШУМ. Переможці в особистому заліку нагороджені дипломами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Такого рівня змагання проводяться з метою популяризації радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді, сприяння зростанню мережі гуртків науково-технічного напряму в області.


Опубліковано : 06.02.2018 16:46

Переглядів 338

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: