новини ровесника

1
Провокації влади не допоможуть їй приховати корупцію та спроби фальсифікувати вибори, – заява

2
У тернопільської маршрутки відпали двері (Фотофакт)

3
У школі під Львовом підстрелили учня: хто відповість за НП

4
Юлія Тимошенко: Я повертатиму довіру людей до влади своєю роботою

5
«Привикнуть!»: Розенко жорстко висловився про відміну субсидій

6
Чоловік приїжджає в школу, щоб забрати доньку – потім вчителька бачить його штани і розуміє, що відбувається

7
Влетить у копієчку: скільки коштує оформити закордонний паспорт

8
Можливий навіть сніг: яка погода очікується в останній тиждень березня

9
Чоловік відрізав собі ногу, бо не мав грошей на лікарів

10
Персоніфіковані пенсії, страхова медицина, підтримка молоді, – Юлія Тимошенко про основні пункти своєї соціальної доктрини

Тернопільських школяриків познайомлять з соціальним підприємництвом

Повідомляє Ровесник 14.03.2018 14:48

Тернопільських школяриків познайомлять з соціальним підприємництвом

Фото з мережі Інтернет

Залучення учнівської молоді до соціального підприємництва шляхом клубної діяльності допоможе школярам краще усвідомлювати і оцінювати роль малого бізнесу, свого місця в бізнесі і суспільстві, навчатиме партнерству, командному стилю, вмінню спілкуватися, взаємодіяти з іншими людьми, а також розвивати підприємливість та ініціативність через застосування знань у практичних навичках.

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся третій етап тренінгу на тему «Формування підприємливості та фінансової грамотності в умовах сучасної української школи. Створення та діяльність шкільних клубів соціального підприємництва».

На першому етапі тренінгу учасники отримали інформацію щодо концептуальних засад формування підприємливості та фінансової грамотності в умовах сучасної української школи. Зосереджувалася увага на тому, що підприємливість як компетентність стосується всіх сфер життєдіяльності, дає громадянам можливість піклуватися про власний розвиток, робити активний внесок у розвиток суспільства, виходити на ринок праці як найманий працівник, а також започатковувати власну справу. Саме тому ідея створення шкільних клубів соціального підприємництва є актуальною.

На тренінгу розкривалися секрети створення бізнес-ідей, розроблення концепції майбутнього бізнесу тощо, проаналізовано проблему профорієнтаційної роботи із шкільною молоддю, їх батьками, педагогами та представниками громади через залучення до діяльності у шкільних клубах соціального підприємництва.

На другому етапі заступники директорів з виховної роботи отримали домашнє завдання: розробити спільно з школярами соціальний бізнес-проект як вияв ініціативи щодо покращення локальної ситуації (в школі/громаді/потребуючим інше).  

На третьому етапі навчального тренінгу відбувся практикум, під час якого детально розглянуті сильні та слабкі сторони представлених проектів, продемонстровані вже реалізовані креативні ідеї підприємливих школярів.

Серед представлених проектів найбільш цікавими і реальними для втілення виявилися ідеї школярів Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – створити кінотеатр під відкритим небом, а також Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ступенів – провести збір одягу для потребуючих людей похилого віку ОТГ.

Наступний крок щодо реалізації ідеї створення шкільних клубів соціального підприємництва – організація тренінгу для педагогів-організаторів опорних шкіл та закладів загальної середньої освіти, які планують стати опорними.

http://ippo.edu.te.ua/


Опубліковано : 14.03.2018 14:48

Переглядів 244

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини