новини ровесника

1
Тернополяни привезли з Польщі черговий спортивний трофей

2
На Тернопільщині будуть вчити дітей за новими стандартами

3
На реалізацію молодіжних проектів Тернопільщини передбачено понад 200 тисяч гривень

4
Студентів, які торгували людьми, можуть випустити за мільйон гривень

5
Рабінович: Замість того щоб грабувати людей, політики повинні «сісти в один човен» і почати будувати країну!

6
У Кременці перевірили, чим займається молодь серед ночі

7
За крадіжку куртки тернополянину доведеться відповідати

8
Тернопільський та польський професори домовились про співпрацю

9
Старшокласник розшукав невідомі факти про підпільну друкарню ОУН на Тернопільщині

10
Студентка розповіла, чому буде дотримуватися строгого посту

У лютому до Тернополя приїдуть незламні учасники «Ігор Героїв»

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 19.01.2018 08:55

У лютому до Тернополя приїдуть незламні учасники «Ігор Героїв»

Фото з мережі Інтернет

10 лютого в торгово-розважальному центрі «Подоляни» відбудуться всеукраїнські аматорські спортивні змагання з кросфіту «Ігри Героїв», участь в яких візьмуть люди з інвалідністю.
 
Як розповіли організатори такого проекту, учасники не погоджуються з терміном «обмежені можливості» і в першу чергу хочуть показати, що ніколи не потрібно здаватись:
 
- У змаганнях буде три категорії, тому для різних учасників вправи відрізнятимуться і специфікою, і рівнем складності. Весь захід ми проведемо одним етапом – 10 лютого орієнтовно з 11 до 18 години. Змагання будуть із кросфіту серед людей з обмеженими, хоча я б сказав особливими, фізичними можливостями. Адже учасники – це люди, які не погоджуються з терміном «обмежені можливості», показують, що ніколи не потрібно здаватись. Крім того, спортсмени власним прикладом мотивують й інших людей рухатися вперед, йти до своєї цілі або ж переживати важкі життєві умови, - поділився один із організаторів «Ігор Героїв» Андрій Гуменний.
 
 
Загалом планується, що долучиться до турніру в Тернополі від 15 – до 25 спортсменів із різних областей України, які впродовж одного змагального дня виборюватимуть призові місця у трьох категоріях:
 
І – атлети на візках;
ІІ – атлети з протезом нижніх кінцівок;
ІІІ – атлети з ампутацією верхніх кінцівок.
 
 
Організаторами змагань є ГО «Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства серед людей з інвалідністю»; ГО «Незламний дух Тернопілля»; Святослав Олійник та Андрій Гуменний; благодійний фонд «Руки отця» та інші.
 
 
Основними партнерами змагань стали будівельна компанія «Креатор Буд»; готельні комплекси «Глобус» та «Алігатор»; фітнес-машина з кросфіту «Метаморфоза»; спортивний клуб «Драйв» тощо.
 
 
Довідка: заснував проект «Ігри Героїв» Євгень Коваль у 2016 році. Того самого року відбулись і перші змагання серед спортсменів з інвалідністю. За час свого існування проект пройшов у різних містах України, а у грудні 2017 року вийшов на новий – міжнародний рівень. Він привертає увагу до проблем соціальної адаптації військовослужбовців, які повернулись з війни та військовослужбовців, які набули інвалідності під час участі у бойових діях. Крім того важливим завданням є популяризувати здоровий спосіб життя, мотивувати інших та звернути увагу на проблеми розвитку соціального захисту людей з інвалідністю.


Опубліковано : 19.01.2018 08:55

Переглядів 109

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини TENEWS