У Польщі студенти Тернопільського економічного балансували між правом і економікою

Повідомляє Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ 27.09.2017 09:15

У Польщі студенти Тернопільського економічного балансували між правом і економікою

Фото Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ

Професорсько-викладацький колектив і молодь юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету відвідали культурну столицю Республіки Польща – місто Краків. 
                                                                                         
Під час візиту студенти та викладачі мали унікальну можливість відвідати найстаріший державний університет у Європі й один з найбільших у Польщі – Ягеллонський університет, де в рамках функціонування Школи польського та європейського права відбувся науковий семінар «Між правом та економікою. Польський та український досвід трансформації». 
 
Під час семінару керівник кафедри економічної політики, професор Тадеуш Вудика висвітлив проблемні аспекти правової та економічної трансформації. Також виступила Ольга Любер – юрист, адвокат права українського, яка розповіла про особливості польської системи правосуддя та можливості для українських юристів реалізувати свої знання та вміння у правовій системі Польщі.
 
 
Учасники наукового семінару взяли активну участь у дискусії стосовно правових та економічних аспектів трансформації у Польщі та Україні. 
 
Цікавими та пізнавальними були зустрічі з представниками студентського самоуправління та докторантами, під час яких студенти мали можливість обговорити питання щодо можливостей навчання у Ягеллонському університеті.
 


Опубліковано : 27.09.2017 09:15

Переглядів 413

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини