У сусідніх областях міських школярів перетворюють на хлопців із села

Повідомляє Високий замок online 01.08.2017 19:21

У сусідніх областях міських школярів перетворюють на хлопців із села

Фото з мережі Інтернет

 

Під час перевірки даних, поданих ВНЗ, у міністерстві виявили масові випадки необґрунтованого присвоєння приймальними комісіями так званого «сільського коефіцієнта» під час розрахунку остаточного рейтингового бала вступникам, які є випускниками міських шкіл.

Застосування сільського коефіцієнта було запроваджене цього року. Остаточний конкурсний бал вступника балансується на коефіцієнт 1,02, якщо абітурієнт здобув загальну середню освіту у сільській місцевості. Якщо ж вступник здобув середню освіту у міській місцевості, його конкурсний бал мають балансувати коефіцієнтом 1.

У міністерстві зазначили, що минулого тижня під час остаточного етапу перевірки даних про вступників, було «виявило чималий список шкіл, які вочевидь не знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, але випускникам яких приймальні комісії присвоїли сільський коефіцієнт, який дорівнює 1,02.

За даними міністерства, у такий перелік серед інших, потрапили школи Києва, Івано-Франківська, Львова, Чернігова, Чернівців.

«Для нас дуже важливою є справедливість адресного розміщення державного замовлення, тому приймальні комісії мають дуже відповідально поставитися до підтвердження достовірності даних кожного вступника», — заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Опубліковано : 01.08.2017 19:21

Переглядів 852

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: