Усіх першокурсників Тернопільського медуніверситету перевірять на витривалість

Повідомляє Прес-служба тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. 22.09.2017 09:15

Усіх першокурсників Тернопільського медуніверситету перевірять на витривалість

Фото Прес-служба тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського розпочалися профілактичні огляди студентів першого і другого курсів, які триватимуть упродовж двох тижнів.

Як розповів доцент кафедри внутрішньої медицини №3 Богдан Носалик, більша кількість майбутніх медиків другого курсу уже оглянута фахівцями університету. Стан здоров’я перевіряють у представників медичного, стоматологічного і фармацевтичного факультетів. Після проведення огляду спеціалісти рекомендують того чи іншого студента до занять з фізкультури в основній групі чи спецгрупі.

medohliad-studentiv-17098528  

«Цього року вперше за багато років у ТДМУ відновлена практика профілактичних оглядів, яка була раніше відмінена в Україні загалом. У попередні роки ми брали до уваги інформацію про стан здоров’я студента з довідки, яку він надавав. Цьогоріч молодих людей оглядають терапевти, хірурги, ортопеди. Медична сестра здійснює реєстр усіх студентів і збір інформації, яку надали лікарі», – додав доцент кафедри інфекційних хвороб Василь Качор.

medohliad-studentiv-17098583 

Після того, як фахівцями буде встановлена медична група для кожного студента, представники кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання проводитимуть тестування на фізичну витривалість.

medohliad-studentiv-17098595

 

Прес-служба тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.


Опубліковано : 22.09.2017 09:15

Переглядів 1850

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: