Уже і Премєр-міністр хоче байдарити у Тернополі

Повідомляє ОДА 22.07.2017 15:15

Уже і Премєр-міністр хоче байдарити у Тернополі

Фото ОДА

Перебуваючи із робочим візитом на Тернопільщині, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман побував на руслі р. Серет, де у 2017 році планують розпочати будівництво «Водної арени Тернопіль». 

Глава Уряду мав змогу ознайомитися із проектом реконструкції гідротехнічних споруд веслувального каналу та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль», а також пересвідчитися у масштабності реалізації даного проекту.

«Це історичний момент. Адже те, що не вдалося зробити за часів (будівництво веслувального каналу було розпочате ще у 1988 році – ред.), ми зможемо реалізувати тепер у незалежній Україні. І відбувається це саме завдяки об’єднанню зусиль держави, області та міста», – підкреслив Володимир Гройсман.

Унікальне, адже такий веслувальний канал, який буде на Тернопільщині, буде єдиним в Україні. Наразі є невеличкий канал у Дніпропетровську, але там немає жодної інфраструктури та належних умов для спортсменів, тренерів та суддів.

Загальна вартість проекту в межах 68 млн. грн. Реалізація проекту передбачається у дві черги. Наразі виділені кошти на першу чергу робіт у сумі 17,5 мільйонів гривень, з яких 10,5 млн. грн. – державні кошти, та 7 мільйонів гривень – співфінансування із місцевого бюджету. За ці кошти планують реконструювати гідротехнічну споруду, пішохідний міст та укріплення берега, побудувати причали, стартові вишки, трибуни для глядачів тощо.

Спортсмени зі всієї України матимуть змогу тренуватися в належних умовах. Для них також буде передбачена вся інфраструктура із будівництвом готельного та спортивного комплексів, спортивних майданчиків, тенісних кортів для тренування та змагань з різних видів спорту.

Позитивним є також те, що логістика Тернополя дуже добра, адже ми знаходимося недалеко від Угорщини, Чехії, Польщі, Румунії. Це дозволить нашим спортсменам їздити до сусідніх країн на змагання та за обміном досвідом. І, зокрема, у нас є добрі традиції водних видів спорту, тому нам важливо зберігати в цьому першість. А будівництво веслувального каналу, водночас, дасть поштовх для області та міста розвивати інфраструктуру і туризм».


Опубліковано : 22.07.2017 15:15

Переглядів 615

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: