Юрій Матевощук таки доніс до студентів свій Морфій

Повідомляє Ровесник Наталя Корпан, студентка Університету «Україна» 13.10.2017 08:15

Юрій Матевощук таки доніс до студентів свій Морфій

Фото Ровесник

У Тернопільській філії Університету "Україна "відбулася творча зустріч та автограф-сесія з поетом, перекладачем і просто цікавою людиною Юрієм Матевощуком. Письменник поділився з гостями та студентами своїми поглядами, думками та презентував нову книгу "Морфи і морфій".

Творчий вечір розпочався з того, що Юрій високим продекламував з декілька своїх віршів з нової книги. Через поезію молодий чоловік виражає громадську позиціюта внутрішні переживанняї. Багато віршів написані з власного життєвого досвіду, а кожен рядок у них - це справжня буря емоцій. Як зазначає сам Матевощук: "Я пишу тоді, коли у мене душа кричить, прагнучи щось сказати.

Студентка спеціальності "Журналістика" Ілона Ратушко взяла у автора публічне інтерв'ю, з якого гості вечора дізналися про його перші кроки до успіху, ставлення до сучасної молоді і життя в Україні вцілому. Юрій –це надзвичайно щира, позитивна та цікава особистість з якою було дуже приємно та весело поспілкуватись, почути його думки з приводу можливостей розвитку та досягнення успіху тут, в Укураїні, а не десь там у Польщі. Він працює заради задоволення і порадив усім гостям та студентам просто кайфувати від того, що робиш, і тоді успіх обов’язково прийде.

Наталя Корпан, студентка Університету «Україна»


Опубліковано : 13.10.2017 08:15

Переглядів 554

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: