новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Чотири омани диявола, які руйнують наші стосунки з Богом

Повідомляє ТерМедіа 10.08.2020 16:37

Чотири омани диявола, які руйнують наші стосунки з Богом

Фото з мережі Інтернет

Багато з нас колись переживали сумніви чи знеохочення, пов’язані з релігійним життям. Дехто став заручником брехні, яка позбавляє життя радості. Хтось втратив віру.

Дізнайся про ці чотири підступи “батька брехні”, які позбавляють свободи, спотворюючи образ Бога та сенс віри.

Ти повинен заслужити Божу любов

Часто образ Бога – строгого і вимогливого судді формується і утверджується ще в дитинстві у процесі виховання і ставлення до авторитетів. Тому дехто у визначенні віри найголовнішим бачить визнання своєї гріховності.

Однак головний принцип віри – це Бог є Любов.Переконання, що наша поведінка впливає на Божу любов є оманливим. На щастя, це не в наших силах. Тому не варто дозволяти вводити себе і свої почуття у цю брехню.

На почуття можемо впливати із допомогою розуму, а тому тут дієвим засобом буде читання Святого Письма і пізнавання правди про Бога. Допоможуть, наприклад, уривки: Лист до Ефесян 2, 8-9; Листо до Тимотея 1, 9; Лист до Римлян 5, 8. Читай, запам’ятовуй цитати, а також свідчи про вдячність Богові.

Бог ненавидить гріх і грішника

Чи знайомі слова: “Не роби цього, бо Бог тебе покарає?” Чи знайомо: “Коли чиню гріх, то уникаю молитви”. І все складніше зібратись піти до сповіді. Чому?

Бо витрачаємо свої сили на ненависть, спрямовану на нас самих. Перебувати у постійному картанні себе за гріх є покаранням, якого Бог для нас не хоче. Бог віддав свого Сина за наші гріхи, щоби врятувати і визволити від кайданів гріха.

Бог мене охоронятиме від болю і страждань

Чому Бог дозволив, щоби це трапилось зі мною? Навіть якщо не говориш вголос, все одно в думках з’являється це запитання. Чому Бог допускає терпіння?

Віра в Бога не є гарантією того, що життя нас не зранить. Більше того, християнин має змиритись із умертвленням, подібно до зерна, яке спочатку мусить вмерти, щоби принести плід. Померти для свого егоїзму, для того, щоби могти пробачити ворогам і тим, хто переслідує.

Спротив супроти цієї правди спричинить ще більше болю. Однак слід пам’ятати, що Бог допоможе перейти будь-які труднощі, а після смерті нас чекатиме вічне щастя із Богом.

Чи віриш у це насправді?

Труднощі, які трапляються в моєму житті, є покаранням за гріхи

Так думали навіть апостоли, дошукуючись провини у родичів незрячого хлопця. Так думаємо часто і ми. Але хіба негаразди трапляються лише із поганими, злими людьми?

Бог може вивести добро із кожної складної ситуації. Гляньмо на Ісуса. Нам хочеться контролювати стан речей, прагнемо усе пояснити. Але лише Богу відомо, навіщо стається та чи інша подія і який вона має для нас сенс. Тому варто вчитися довіряти Богу, а не шукати причин у своїх гріхах.

Адаптація Тетяни Трачук


Опубліковано : 10.08.2020 16:37

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман