новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

09.07.2023 20:23

Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

Фото з мережі Інтернет

У Чернівцях відбувся Міжнародний бізнес-форумякий зібрав представників бізнесу та влади для обговорення актуальних питань співпраці між УкраїноюРумунією та Республікою Молдова та налагодження торгово-економічних зв'язків між бізнесом і регіонами цих країн.

У ньому взяли участь заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель і начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Руслан Кулик.

У межах заходу відбулися панельні дискусії та бізнес-зустрічі, присвячені міжрегіональній економічній співпраці, зростанню товарообігу між трьома країнами,  залученню інвестицій в українські громади, інтеграції в європейську транспортну мережу, розвитку туризму тощо. 

Під час вказаних заходів напрацьовувалися пропозиції зацікавлених сторін щодо конкретних кроків, необхідних для налагодження співпраці та реалізації перспективних проєктів. 

Так, наприклад, під час панельної дискусії на тему туризму обговорили спільні міжнародні туристичні проєкти, розробку нових маршрутів, створення необхідних умов для комфорту та задоволення базових потреб туристів тощо.

За словами заступника голови Тернопільської обласної ради, подібні заходи важливі для українського бізнесу, який в умовах війни продовжує працювати, розвиватись та підтримувати нашу армію.


Опубліковано : 09.07.2023 20:23

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман