Голосування в ООН по Криму: Три країни СНД та одна європейська зрадницьки виступили проти України

Повідомляє patrioty.org.ua 11.12.2019 16:17

Голосування в ООН по Криму: Три країни СНД та одна європейська зрадницьки виступили проти України

Фото з мережі Інтернет

Всі європейські країни, крім Сербії, виступили на підтримку нашої держави.

Напередодні генеральною Асамблеєю ООН було прийнято проект резолюції, що закликає Росію як країну-окупанта вивести свої збройні сили з Криму і припинити окупацію української території. Однак Вірменія і Білорусь вирішили по-зрадницькому вчинити з Україною і виступили проти цього рішення.

Таким чином обидві країни відкрито підтримали Росію в окупації української території. Журналісти та соціальні мережі зазначають, що проти виступили 19 країн, серед яких відразу кілька країн держав СНД, які на словах виступають за дружбу з Україною. Особливо чутливою для українців стала позиція Білорусі, Вірменії та Киргизстану, які голосували проти.

З європейських держав Росію також підтримала одна країна - Сербія. Також відбулося голосування по проблемам мілітаризації Автономної Республіки Крим. "ДРУЗІ І НЕДРУГИ УКРАЇНИ. Генасамблея ООН прийняла проукраїнську резолюцію по проблемам мілітаризації Автономної Республіки Крим. Україну підтримали 63 країни, проти - 19, утрималися - 66. Всі європейські країни, крім Сербії, виступили на підтримку України", - коментують голосування користувачі.

 


Опубліковано : 11.12.2019 16:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман