Морози будуть навіть вдень: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

Повідомляє ТерМедіа 13.02.2020 10:49

Морози будуть навіть вдень: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

Фото з мережі Інтернет

Погода в Україні навесні 2020 року принесе мешканцям країни чимало сюрпризів.

Погода в Україні цієї весни буде досить холодною. Перші два місяці будуть досить холодними, навіть з денними морозами, а в кінці весни прийде істотне похолодання.

Про це розповів народний синоптик Володимир Деркач.

За словами синоптика, початок весни буде класичним. Перша декада березня пройде з невеликими опадами, “мінусом” вночі, а вдень в основному буде плюсова температура. Але разом з тим досить високою є ймовірність і денних морозів.

У другій декаді березня буде багато опадів, очікуються також температурні гойдалки, але потім прийде потепління. В кінці березня температура знову знизиться.

Початок квітня буде трохи прохолодним з незначними опадами, прогнозує Володимир Деркач. У другій декаді буде тепліше, а незадовго до Великодня можливі навіть заморозки, але потім почне теплішати.

“Лише третя декада квітня принесе більше опадів, але потепління ще доведеться почекати”, – говорить Деркач.

Травень розпочнеться з невеликих опадів, а температура почне підвищуватися. На термометрі будуть практично літні показники. Але в середині травня прийдуть дощі, похолодає.

“Останній відрізок травня порадує справжнім теплом, а далі нагадають про себе короткочасні (1-2 дні) дощі. Потім опади візьмуть невелику перерву. Але вже під завісу місяця задощить серйозніше і знизиться температура”, – резюмував синоптик.


Опубліковано : 13.02.2020 10:49

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман