новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Надя Дорофеєва вагітна? Співачка порадувала багатьох фанатів зізнанням

Повідомляє ТерМедіа 07.08.2020 16:17

Надя Дорофеєва вагітна? Співачка порадувала багатьох фанатів зізнанням

Фото з мережі Інтернет

Надя Дорофеєва нарешті зізналася, чи чекає дитину від Володимира Дантеса.

Після розпаду популярного гурту “Время и Стекло”, до складу якого входили Надя Дорофєєва та Позитив, шанувальники почали висувати свої версії: що ж насправді стало причиною такого рішення команди. Однією з найбільш обговорюваних версій була вагітність Наді.

І ось нещодавно співачка прокоментувала ці здогадки й поділилася, чи хоче вона справді відпочити від роботи та піти в декрет.

“Надя справді хоче відпочити. Але це зовсім не пов’язано з цим… У мене з’явився легенький прес”, – прокоментувала артистка програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна”.

Ці слова обрадували багатьох шанувальників співачки. Адже вони вважають, що вагітність Наді може позбавити їх її нових пісень та концертів.

Надя Дорофеєва вагітна? Співачка порадувала багатьох фанатів зізнанням

Надя Дорофєєва не вагітна від Володимира Дантеса (фото: instagram.com/nadyadorofeeva)

Що робить Надя Дорофєєва на карантині?

Чим взагалі займається Надя на карантині? Звісно, готується до прощального туру “Время и Стекло”. Але окрім того, артистка освоює нові навички.

“Для мене новою корисною навичкою став режим дня, який був взагалі неможливим в умовах докарантинного ритму. Я вдячна останнім місяцям за можливість засинати у своєму ліжку, регулярно займатися спортом, вивчати англійську, творити та надихатися”, – розповіла Дорофєєва нашому виданню.

Не дивлячись на те, що концертна діяльність гурту поставлена на паузу, Надя веде активне життя. Співачка активно спілкується з аудиторією в соцмережах, практикує домашні зйомки, приділяє багато часу творчості, навіть були рекламні інтеграції

“Не можу сказати, що відчула втрату роботи”, – зізнається вона.

Надя Дорофеєва вагітна? Співачка порадувала багатьох фанатів зізнанням

Надя Дорофєєва активно працює на карантині (фото: instagram.com/nadyadorofeeva)

Що буде з гуртом “Время и Стекло”?

Нагадаємо, гурту “Время и Стекло” довелося скасувати близько 50 концертів прощального туру через карантин. Та влітку Дорофєєва і Позитив несподівано випустили кліп, тож у шанувальників з’явилась надія, що артисти продовжать працювати разом. Але ці сподівання не підтвердились – гурт таки припиняє своє існування. Пісня “Last Dance” виявилась саунд-треком прощального туру.

Загалом, рішення про закриття проєкту далося артистам нелегко. Надя каже, що вони хочуть вчасно перевтілитися. Та обидва – і Дорофєєва, і Позитив – переконують: будуть і далі дивувати шанувальників.

“Думаю, не можна назвати це розпадом групи, тому що вони просто розійшлися, але не розпалися. Розпалися – це жахливе слово. Ми ж у будь-якому разі разом працюємо в студії. Ми просто хочемо якихось нових починань одне для одного, тому, я думаю, це надасть Наді Дорофеєвій і Позитиву нових цікавих сплесків”, – розповів Позитив в ефірі каналу “Україна”.

Надя Дорофеєва вагітна? Співачка порадувала багатьох фанатів зізнанням

Надя Дорофєєва і Позитив (фото: instagram.com/nadyadorofeeva)


Опубліковано : 07.08.2020 16:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман