Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Найкращі голи збірної України у відборі на Євро-2020 (Відео)

Повідомляє rbc.ua 16.10.2019 14:17

Фото з мережі Інтернет

Команда Андрія Шевченка вийшла з групи на першому місці.

14 жовтня збірна України обіграла Португалію з рахунком 2:1 і таким чином достроково забезпечила собі перше місце у відбірковій групі за вихід на Євро-2020. Редакція Styler зібрала кращі голи нашої команди на шляху до виходу збірної на чемпіонат Європи, який пройде влітку наступного року.

У грі з Португалією перший гол забив Роман Яремчук на 6 хвилині гри після кутового. Воротар відбив м'яч прямо на ногу нашому гравцеві.

Голи збірної України у відборі на Євро-2020 (відео: YouTube/ Канали Футбол 1/ Футбол 2)

Другий гол у ворота португальців забив Андрій Ярмоленко на 27 хвилині.

У матчі Україна - Литва, рахунок відкрила наша збірна. Руслан Малиновський забив свій перший гол на 29-й хвилині гри.

Другий гол Малиновський забив у другому таймі на 58 хвилині.

У протистоянні Литви з Україною перший гол забив Олександр Зінченко на 7 хвилині.

Марлос забив другий гол Литві на 27 хвилині гри.

Руслан Малиновський також відзначився в цій грі, забивши третій гол у ворота Литви.

У матчі Україна - Сербія Віктор Циганков забив красивий гол на 28 хвилині гри.

Євген Коноплянка також засмутив сербів своїм голом на 46 хвилині.

У грі Україна - Люксембург Роман Яремчук відкрив рахунок на 6 хвилині гри красивим голом головою.

Опубліковано : 16.10.2019 14:17