новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Особливості реєстрації на участь у пробному ЗНО-2022

Повідомляє Тернопільська мережева газета 26.12.2021 16:13

Особливості реєстрації на участь у пробному ЗНО-2022

Фото з мережі Інтернет

Уже з 5 січня всі бажаючі пройти пробне ЗНО-2022 зможуть зареєструватися на участь у ньому.  Триватиме реєстрація до 22 січня на сайті ІФРЦОЯО.

У Центрі оцінювання якості освіти звертають увагу на особливості реєстрації.

Що потрібно знати про особливості реєстрації учасників пробного ЗНО-2022?

1. Кожен бажаючий може зареєструватися на сайті Івано-Франківського  регіонального центру оцінювання якості освіти (test.if.ua) або на сайтах інших регіональних центрів, якщо учасник пробного тестування заздалегідь знатиме, що у день проведення тестування не буде перебувати у населених пунктах Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей, які належать до території обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

2. Вартість пробного ЗНО-2022 у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях становить 282 гривні за одне тестування.

Детальніше з Вимогами щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2022 році у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях можна ознайомитися на сайті ІФРЦОЯО за посиланням https://www.test.if.ua/vymogy/

Додамо, участь у пробному ЗНО допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.


Опубліковано : 26.12.2021 16:13

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман