новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Справою переслідування студентів ТНПу під час виборів ректора зайнялося ДБР

Повідомляє ТерМедіа 13.03.2023 13:42

Справою переслідування студентів ТНПу під час виборів ректора зайнялося ДБР

Фото з мережі Інтернет

Редакції стали відомі нові подробиці «силового тиску» на вибори ректора педагогічного університету, які відбулися у грудні 2022 року. Задля своєї перемоги діючий ректор Богдан Буяк залучив силові органи.  
 
Як виявилося, силові органи у своїх допитах посилаються на заяву про начебто підкуп голосів під час виборів, а насправді це була фікція.
Про це надійшла заява в Територіальне управління ДБР у Львові задля розслідування перевищення влади або службових повноважень працівниками управління Служби безпеки України у Тернопільській області.
 
Як повідомлялося раніше, працівники Управління служби безпеки України у Тернопільській області 21 грудня 2022 року в приміщені центрального корпусу ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбирали пояснення у студентів університету за заявою від одного з факультетів.
 
Згодом начальник управління СБУ в Тернопільській області Василь Дем’янчук повідомив: «Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України допит є слідчою (розшуковою) дією і проводиться лише в рамках кримінального провадження. УСБУ у Тернопільській області в Єдиний реєстр досудового розслідування такі відомості не вносилися».
 
Жодних допитів студентів у ТНПУ не проводили, – офіційний коментар СБУ у Тернопільській області
 
Коментар керівника УСБУ у Тернопільській області підтвердив, що працівники Управління відбирали пояснення у студентів ТНПУ імені Володимира Гнатюка незаконно, поза межами своїх повноважень.
 
До слова, паралельно триває судовий розгляд справи про фальсифікації і підробку документації під час виборів ректора ТНПУ.
 
Заява про підкуп, якої не було, підробка документів, наклепи, тиск на окремих працівників, допити студентів у приміщеннях університету – такою є ціна перемоги діючого ректора у виборах?
 
Як бачимо, в цій історії крапку не поставлено. Ще багато цікавих викриттів і несподіванок попереду. Редакція слідкуватиме за розвитком подій в ТНПУ.
 


Опубліковано : 13.03.2023 13:42

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман