новини ровесника

1
У Тернополі школяр організував виробництво FPV-дронів

2
Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Яку спеціальність обрати: професії, які будуть приносити гроші

Повідомляє rbc.ua 23.07.2020 12:17

Яку спеціальність обрати: професії, які будуть приносити гроші

Фото з мережі Інтернет

Експерти розповіли, яку професію краще всього вибрати абітурієнтам.

Першого серпня в Україні стартує вступна кампанія. При цьому ще є багато випускників шкіл, які не визначилися з вибором професії і зараз роздумують над тим, яку спеціальність їм краще освоїти.

Експерти розповіли про професії, які зможуть принести хороший заробіток. Так, за словами Володимира Бахрушина, найперспективнішими є професії, які передбачають всебічну фундаментальну підготовку - математика, природничі науки, економіка і право. Про це повідомляє видання "Еспрес".

Друга група перспективних спеціальностей – загальноінженерні, IT, педагогічні, медичні, управлінські та аграрні. Згодом вони вимагають опановування нових інструментів і технологій, але пов'язані з ними спеціальності залишаться потрібними ще багато років.

HR-експерт Тетяна Пашкіна говорить про те, що в Україні не вистачає IT-фахівців. Вони входять в першу трійку найбільше потрібних. При цьому в наступні роки збільшиться попит на системних адміністраторів.

Ще один перспективний напрям – це фармацевтика. Навіть у кризу кількість вакансій тут не зменшилася. Фахівці потрібні в аптеки, так і в лікарні.

Досі також великий попит на зварювальників, механіків, слюсарів і т.д. У містах-мільйонниках сантехніки отримують від 30 тисяч гривень і черга до хороших фахівців на пів року.

В майбутньому також буде рости попит на фахівців-робототехніків, фахівців інтернету розумних речей. Також з'явиться більше вакансій, які пов'язані з генною інженерією, нейромережами, тощо.


Опубліковано : 23.07.2020 12:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман